Pożyczki online bez BIK z największą przyznawalnością

Pożyczki online bez BIK z największą przyznawalnościąe bez BIK z największą przyznawalnością

Uzyskanie pożyczki w banku nie zawsze będzie możliwe. Sytuacja ta dotyczy głównie osób zadłużonych lub takich, które mają niską zdolność kredytową. Rozwiązaniem mogą być firmy pozabankowe, które w swojej ofercie mają pożyczki online bez BIK. Sprawdź, jak znaleźć te z największą przyznawalnością i kto może z nich skorzystać.

Co to są pożyczki online bez BIK?

Decydując się na pożyczenie pieniędzy mamy trzy opcje do wyboru. Po pierwsze, możemy skorzystać z rozwiązań bankowych w postaci kredytu. Proces udzielania tego typu zobowiązań jest najbardziej skomplikowany. Bank zobligowany jest do przeprowadzenia szczegółowej oceny zdolności i wiarygodności kredytowej potencjalnego klienta. W tym celu korzysta m.in. z informacji, jakie przetwarza i udostępnia Biuro Informacji Kredytowej.

Ile potrzebujesz?

-
+

Na jak długo?

mies.
-
+

W BIK znajdziemy historię o wszystkich naszych zobowiązaniach w bankach, SKOK-ach i niektórych firmach pożyczkowych. Na tej podstawie bank ocenia ryzyko związane z udzieleniem kolejnego kredytu. Kredyt udzielany jest zawsze na konkretny cel i zawsze odpłatnie, czyli naliczane są odsetki za możliwość korzystania z dodatkowych środków. Bank może nam również zaproponować pożyczkę, ale również otrzymamy ją, tylko po spełnieniu określonych wymagań. Rozwiązanie to, jak w przypadku kredytów, zazwyczaj wymaga, aby przedstawić dodatkowe dokumenty, w których potwierdzimy zatrudnienie i wpływy na konto.

Trzecią opcją, jaką mamy do wyboru to pożyczki pozabankowe. W tym przypadku proces uproszczony jest do minimum. Pożyczki przyznawane są online według innych kryteriów niż oferty bankowe. Na zasadzie oświadczenia o zarobkach, zazwyczaj bez konieczności potwierdzania wpływów na rachunek. Najbardziej popularne oferty to chwilówki online bez BIK. Firmy pożyczkowe mogą całkowicie zrezygnować z weryfikowania naszych danych w bazach dłużników, lub mogą korzystać z rejestrów. Natomiast informacje, jakie otrzymają z BIK, nie przesądzają decyzji o przyznaniu pożyczki. Firma pożyczkowa może wziąć na siebie większe ryzyko kredytowe, bo działa na podstawie Kodeksu cywilnego i nie podlega bezpośredniemu nadzorowi KNF, jak banki.

Kto może skorzystać z pożyczki online bez BIK?

Pożyczka online bez BIK charakteryzuje się dużą przyznawalnością. Jest również przeznaczona dla szerokiej grupy odbiorców. Podstawowym wymogiem, aby skorzystać z tego rozwiązania, jest ukończony 18 rok życia, polskie obywatelstwo oraz miejsce zamieszkania na terenie Polski. Konieczne jest również posiadanie rachunku bankowego, na który zostaną przelane środki z pożyczki. Konto posłuży też do potwierdzenia naszej tożsamości za pomocą przelewu weryfikującego. Z oferty tej mogą skorzystać osoby:

 • zadłużone,
 • posiadające negatywne wpisy w bazach dłużników, tj. BIK, KRD,
 • z niską zdolnością kredytową,
 • mające trudność w udokumentowaniu dochodów.

Gdzie otrzymam pożyczkę z największą przyznawalnością?

Tak, jak już wspomnieliśmy pożyczki online bez BIK z największą przyznawalnością dostępne będą tylko w sektorze pozabankowym. Na rynku działa kilkadziesiąt firm pożyczkowych, więc wybór ofert jest naprawdę spory. Zdecydowana większość tych firm działa wyłącznie poprzez internet i to właśnie w ten sposób możemy zawnioskować pożyczkę.

Cały proces odbywa się więc bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić krótki wniosek bezpośrednio na stronie pożyczkodawcy, lub skorzystać z firm pośredniczących. Ta druga opcja jest skuteczniejsza, bo za pomocą jednego wniosku składamy zapytanie u kilku pożyczkodawców, więc mamy większą szansę na otrzymanie pożyczki. Do nas będzie należeć wybór ostatecznej oferty.

Sprawdź także, czym są trudne pożyczki dla zadłużonych i jak można je uzyskać.

Jak znaleźć pożyczki online bez bik z największą przyznawalności?

Pożyczki online bez BIK z największą przyznawalnością to przede wszystkim oferty chwilówek bez BIK. Są te jedne z najbardziej popularnych rozwiązań w sektorze pozabankowym. Łatwość w otrzymaniu takiej pożyczki związana jest, z tym że udzielane są na stosunkowo niskie kwoty, które zazwyczaj nie przekraczają kilku tysięcy złotych.

Co ważne, wśród tych ofert znajdziemy również całkowicie darmowe rozwiązania. Oznacza to, że pożyczając w ten sposób pieniądze, nie zapłacimy żadnych dodatkowych kosztów. Zwracamy tyle, ile pożyczyliśmy. Pod warunkiem że zwrot nastąpi w terminie wymaganym w umowie. Dobrą praktyką podczas wyboru konkretnego rozwiązania, jest korzystanie z rankingów online, które w szybki sposób zestawią najbardziej istotne parametry pożyczek.

W aktualnym rankingu pożyczek dla zadłużonych warto zwrócić uwagę na oferty:

 • solcredit.pl – pożyczka od 100 do 5000 zł, okres spłaty 3-4 miesięcy (darmowa pożyczka w kwocie 5000 zł),
 • kuki.pl – pożyczka od 500 do 15000 zł, okres spłaty 30 dni (darmowa pożyczka w kwocie 5000 zł),
 • AlfaKredyt – pożyczka od 500 do 6000 zł, okres spłaty 30 dni (brak darmowej pożyczki),
 • Vivus – pożyczka od 100 do 7500 zł, okres spłaty 30-61 dni (darmowa pożyczka w kwocie 3000 zł).

Czy pożyczki online bez BIK z największą przyznawalnością są bezpieczne?

Pożyczka online bez BIK z dużą przyznawalnością to rozwiązanie bezpieczne pod warunkiem zachowania standardowych środków ostrożności. Po pierwsze decyzja o pożyczce powinna być przemyślana, zwłaszcza jeśli jest to nasze kolejne zobowiązanie. W takiej sytuacji jest duże ryzyko wpadnięcia w spiralę długów. Po drugie należy korzystać z rozwiązań sprawdzonych pożyczkodawców. Pomocne mogą okazać się opinie umieszczone w rankingach.

Oceń wpis

Średnia ocena 3 / 5. Oddanych głosów: 13

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pożyczka na konto
lub w gotówce?
Pożycz już teraz!
 • dotRównież bez zaświadczeń i na dowód
 • dotNawet ze złym BIK, KRD
 • dotWysoka przyznawalność
 • dotBez wychodzenia z domu
Ile chcesz pożyczyć?
-
+
Na jak długo?
mies.
-
+

Pożyczki od 91 dni do 120 miesięcy | Maks. RRSO: 178,38%

Ranking pożyczek ratalnych

1

Kwota do 30000 zł

Złóż wniosek

2

Kwota do 30000 zł

Złóż wniosek

3

Kwota do 150000 zł

Złóż wniosek

4

Kwota do 3000 zł

Złóż wniosek

5

Kwota do 150000 zł

Złóż wniosek
Ranking chwilówek

1

Kwota do 5000 zł

Złóż wniosek

2

Kwota do 150000 zł

Złóż wniosek

3

Kwota do 10000 zł

Złóż wniosek

4

Kwota do 5000 zł

Złóż wniosek

5

Kwota do 3000 zł

Złóż wniosek

Najnowsze wpisy na blogu

Kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, promocje bankowe, karty kredytowe to produkty, na których znamy się najlepiej, dowiedz się więcej czytając codziennie naszego bloga.

27 maja 2022

Sytuacja osób spłacających zobowiązania kredytowe w roku 2022 nie należy do najłatwiejszych. Rosnące stopy procentowe powodują,…

23 maja 2022

Opóźnienia w spłacie pożyczek mogą wywołać szereg negatywnych konsekwencji. Sytuacja ta staje się problematyczna, zwłaszcza kiedy…

16 maja 2022

Brak spłaty bieżących zadłużeń może spowodować duże trudności z zaciąganiem nowych zobowiązań. Ma to szczególne znaczenie…