Pożyczki na raty na dowód

  • Łatwo i prosto bez wychodzenia z domu
  • Darmowa usługa
  • Przez telefon i internet
  • Wysoka przyznawalność
Ile chcesz pożyczyć?

Na jaki okres?
mies.

Pożyczki od 91 dni do 36 miesięcy | Maks. RRSO: 178,38%

Sortuj według:

Kwota pożyczki:

500 zł - 20000 zł

Okres pożyczki:

3 - 48 mies.

Wypłata:

Dzisiaj

Darmowa pożyczka:

Nie

Opinie ekspertów:

starstarstarstarstar

4.9

Np.: RRSO 154,86%. Kwota 3600 zł na 12 miesięcy. Suma do spłaty: 5752,08 zł. Maks. RRSO: 156,49%

Kwota pożyczki:

1000 zł - 15000 zł

Okres pożyczki:

4 - 50 mies.

Wypłata:

Dzisiaj

Darmowa pożyczka:

Nie

Opinie ekspertów:

starstarstarstarstar

4.7

Np.: RRSO 204,67%. Kwota 2000 zł na 8 miesięcy. Suma do spłaty: 2967,14 zł. Maks. RRSO: 375,18%

Kwota pożyczki:

2000 zł - 15000 zł

Okres pożyczki:

6 - 24 mies.

Wypłata:

Dzisiaj

Darmowa pożyczka:

Nie

Opinie ekspertów:

starstarstarstarstar

4.7

Np.: RRSO 9,81%. Kwota 4600 zł na 24 miesiące. Suma do spłaty: 5063,68 zł. Maks. RRSO: 9,81%

Kwota pożyczki:

100 zł - 5000 zł

Okres pożyczki:

3 - 4 mies.

Wypłata:

Dzisiaj

Darmowa pożyczka:

3000 zł

Opinie ekspertów:

starstarstarstarstar

4.8

Np.: RRSO 501,22%. Kwota 2000 zł na 91 dni. Suma do spłaty: 2686,97 zł. Maks. RRSO: 1915,52%

Kwota pożyczki:

200 zł - 20000 zł

Okres pożyczki:

3 - 48 mies.

Wypłata:

Dzisiaj

Darmowa pożyczka:

1000 zł

Opinie ekspertów:

starstarstarstarempty-star

4.2

Np.: RRSO 0%. Kwota 1000 zł na 24 miesiące. Suma do spłaty: 1000 zł. Maks. RRSO: 75,08%

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie na rynku

Moja Pożyczka prężnie działa na rynku od roku 2017, oferując klientom dostęp do atrakcyjnych i sprawdzonych ofert pożyczek online i kredytów przez telefon. Nasz system wyszukiwania pożyczek cieszy się dużą popularnością, a to wszystko dzięki jasnym, szybkim i w pełni bezpiecznym procedurom.

Bezpieczne i przejrzyste zasady

Naszym celem jest pomoc w znalezieniu najbardziej atrakcyjnej oferty, dzięki której zaoszczędzisz czas i pieniądze. Jak to działa? Cała procedura odbywa się za pośrednictwem krótkiego formularza, który posłuży nam do poznania Twoich oczekiwań i możliwości. Warto mieć na uwadze, że korzystanie z formularza jest w pełni darmowe - od klientów nie pobieramy prowizji za przedstawienie oferty. Co więcej, zapewniamy w pełni bezpieczny proces dopasowywania pożyczki bez wykorzystywania danych wrażliwych.

Z myślą o Twoich potrzebach

Znalezienie szybkiej pożyczki online i kredytów przez telefon nigdy nie było tak proste! Jeśli zależy Ci na uzyskaniu pieniędzy na wybrany cel bez stresu i konieczności wychodzenia z domu, to koniecznie zapoznaj się z formularzem dostępnym na stronie. Po wypełnieniu ankiety, zostaną Ci przedstawione tylko realne oferty, a pieniądze mogą trafić na Twoje konto nawet tego samego dnia.

W razie wydatków, które pojawiają się niespodziewanie i sytuacji, w których pieniądze potrzebne są nam na już, liczy się czas, w jakim otrzymamy dodatkowe środki. Pożyczki na raty na dowód stanowią wtedy alternatywę do kredytów gotówkowych, w których procedura przyznawania środków jest o wiele bardziej skomplikowana. Do tego oszczędzamy czas, gdyż w przypadku pożyczek ratalnych cały proces odbywa się online bez wychodzenia z domu. Nie musimy zatem udawać się do banku, przez co proces wnioskowania staje się o wiele szybszy.

Wybierając ofertę pożyczek na dowód na raty, nie musimy oddawać pieniędzy w całości (jak w przypadku jednorazowych chwilówek), a mamy możliwość rozłożenia płatności na raty. Pozwala to zaciągnąć wyższe kwoty zobowiązania, gdyż płatność za takie pożyczki rozłożona jest w czasie. Najbardziej popularne pożyczki na raty na dowód to te na 12 lub 24 miesięcy, ale coraz częściej pojawiają się również oferty nawet na 5 lat.

Jak otrzymać pożyczki na dowód na raty?

Pożyczki ratalne na dowód to minimum formalności. Brak konieczności dostarczania zaświadczenia o zarobkach zdecydowanie skraca okres ubiegania się o pożyczkę. Wystarczy samo oświadczenie na temat naszego zatrudnienia. Dodatkowo firmy pozabankowe mają w takiej sytuacji możliwość sprawdzenia potencjalnego pożyczkodawcy poprzez weryfikację klienta w bazach dłużników. W ten sposób możliwe jest sprawdzenie dotychczasowej historii kredytowej, a raport pobrać można z BIK, BIG czy KRD. Wszystko tak naprawdę zależy od aktualnej oferty firmy oferującej pożyczki przez internet na konto na raty, dlatego zawsze warto porównać kilka ofert tak, aby dostosować rozwiązanie do własnych potrzeb.

Jak odbywa się weryfikacja pożyczek na raty na dowód?

W przypadku pożyczki na raty na dowód weryfikacja tożsamości odbywa się za pomocą przelewu weryfikującego najczęściej na 1 zł. W ten sposób możliwe jest potwierdzenie naszej tożsamości. Oczywiście przelew taki musimy wykonać z własnego rachunku bankowego. Są również dostępne bardziej nowoczesne rozwiązania, w których klienci nie muszą skanować i wysyłać swoich dokumentów, wystarczy na przykład zalogować się poprzez własne konto bankowe do systemu, jakim jest Instantor, gdzie automatycznie zostaną porównane nasze dane z tymi, które złożyliśmy we wniosku pożyczki przez internet na raty.

Najnowsze wpisy na blogu

Kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, promocje bankowe, karty kredytowe to produkty, na których znamy się najlepiej, dowiedz się więcej czytając codziennie naszego bloga.

Instantor
23 września 2021

Jedną z podstawowych zachęt, za pomocą której pożyczkodawcy chcą zachęcić klienta do skorzystania z ich usług…

Przychód a dochód
20 września 2021

Potoczna wiedza na temat różnic między przychodem a dochodem często odbiega od podstawowej wiedzy ekonomicznej, co…

Pożyczka bez konta bankowego na czek GIRO
17 września 2021

Chcesz skorzystać z pożyczki, a nie masz konta bankowego lub konto zajęte jest przez komornika? Rozwiązaniem…