Kalkulator Walut

  • Łatwo i prosto bez wychodzenia z domu
  • Darmowa usługa
  • Przez telefon i internet
  • Wysoka przyznawalność
Ile chcesz pożyczyć?
-
+
Na jak długo?
mies.
-
+

Pożyczki od 91 dni do 120 miesięcy | Maks. RRSO: 178,38%

Kalkulator walutowy

Kalkulator walut online to szybki i wygodny sposób na to, aby sprawdzić, jaka będzie wartość jednej waluty wyrażona w innej dostępnej na naszej liście. Zaprezentowany konwerter to łatwość obsługi oraz gwarancja, że uzyskana kwota będzie wiarygodna, zgodna ze wskazaniami NBP. Sprawdź już teraz!

* według aktualnego średniego kursu NBP

Zobaczy inne kalkulatory

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie na rynku

Moja Pożyczka prężnie działa na rynku od roku 2017, oferując klientom dostęp do atrakcyjnych i sprawdzonych ofert pożyczek online i kredytów przez telefon. Nasz system wyszukiwania pożyczek cieszy się dużą popularnością, a to wszystko dzięki jasnym, szybkim i w pełni bezpiecznym procedurom.

Bezpieczne i przejrzyste zasady

Naszym celem jest pomoc w znalezieniu najbardziej atrakcyjnej oferty, dzięki której zaoszczędzisz czas i pieniądze. Jak to działa? Cała procedura odbywa się za pośrednictwem krótkiego formularza, który posłuży nam do poznania Twoich oczekiwań i możliwości. Warto mieć na uwadze, że korzystanie z formularza jest w pełni darmowe - od klientów nie pobieramy prowizji za przedstawienie oferty. Co więcej, zapewniamy w pełni bezpieczny proces dopasowywania pożyczki bez wykorzystywania danych wrażliwych.

Z myślą o Twoich potrzebach

Znalezienie szybkiej pożyczki online i kredytów przez telefon nigdy nie było tak proste! Jeśli zależy Ci na uzyskaniu pieniędzy na wybrany cel bez stresu i konieczności wychodzenia z domu, to koniecznie zapoznaj się z formularzem dostępnym na stronie. Po wypełnieniu ankiety, zostaną Ci przedstawione tylko realne oferty, a pieniądze mogą trafić na Twoje konto nawet tego samego dnia.

 

Kalkulator walutowy online – jak działa?

Kalkulator walut, czyli inaczej przelicznik walut to narzędzie, które w wygodny sposób sprawdzi nam, jaki jest aktualny kurs nabycia walut. Do obliczeń wykorzystywane są aktualne kursy Narodowego Banku Polskiego (NBP). Kalkulator walut to szybki sposób na to, aby wyliczyć:

Korzystanie z przelicznika walut online to nie tylko oszczędność czasu przy przeliczeniu kursu walut, ale także pieniędzy, jeżeli wymienimy walutę w korzystnym momencie.

Jak przelicza się kurs walutowy?

Udostępniony kalkulator walutowy online działa w bardzo prosty sposób. Do przeliczenia walut wystarczy wpisać kwotę oraz wybrać walutę, na jaką chcemy wymienić pieniądze. Następnie w ciągu kilku sekund przelicznik pokaże nam wartość tej kwoty w wybranej walucie. Kalkulator ten obsługuje najbardziej popularne waluty: PLN, EUR, USD, GBP.

Kurs waluty przelicznik oblicza według średniego kursu ogłaszanego przez NBP. Kurs ten publikowany jest każdego dnia roboczego między 11:45 a 12:15. Waluta jak każdy inny towar podlega ciągłej wymianie, co oznacza zmienną wycenę kursu. Na ostateczną cenę oprócz popytu i podaży, ma również wpływ: inflacja, ogólny stan gospodarki kraju, a także aktualne wydarzenia rynkowe. 

Za pomocą konwerter walutowy przeliczymy:

Przykładowo, aby sprawdzić aktualny średni kurs wymiany funtów na złotówki, w pierwszym polu należy wybrać GBP – Wielka Brytania, a w drugim PLN – Polska. Następnie zatwierdzić operację poprzez kliknięcie „Przelicz”. Przy przeliczaniu dolarów wybieramy USD, a do obliczeń kursów euro – EUR.

Kiedy warto skorzystać z kalkulatora walut?

Przelicznik walut ma bardzo rozległe zastosowanie. Może nam się przydać, kiedy rozpoczynamy pracę poza granicami kraju, bo w szybki sposób przeliczymy jaką wartość zarobimy w złotówkach. Narzędzie to może nam również pomóc przed wyjazdem, kiedy zamierzamy zabrać ze sobą gotówkę. Szybki sposób sprawdzenia aktualnych wartości kursowych pomoże nam zaoszczędzić na wymianie walutowej. Wystarczy dokonać wymiany w korzystniejszym momencie. Przed wyjazdem możemy również sprawdzić, ile kosztuje nocleg w wybranej walucie, czy wypożyczenie samochodu. Przelicznik walut to rozwiązanie, które pomoże nam również w coraz bardziej popularnych zakupach przez internet. Popularne chińskie serwisy sprzedażowe proponują zakup w dolarach. Warto zatem sprawdzić ile taki zakup będzie nas kosztować po przeliczeniu na złotówki. Wypróbuj również kalkulator VAT dostępny na naszej stronie internetowej.

Przelicznik walutowy okaże się również pomocny, kiedy:

Sprawdź nasze kalkulatory i narzędzia

icon

Kalkulator walutowy

Kalkulator walut online to szybki i wygodny sposób na to, aby sprawdzić, jaka będzie wartość jednej waluty wyrażona w innej dostępnej na naszej liście. Zaprezentowany konwerter to łatwość obsługi oraz gwarancja, że uzyskana kwota będzie wiarygodna, zgodna ze wskazaniami NBP. Sprawdź już teraz!

Sprawdź
icon

Kalkulator czasów przelewów

Chcesz szybko upewnić się, kiedy wpłynie na konto przelew wysłany z konkretnego banku lub kiedy dotrze ten nadany przez Ciebie? Możesz sprawdzić to w zaledwie kilka sekund wpisując dane do naszego kalkulatora przelewów online, w tym godzinę wysłania oraz nazwy banków z dostępnej listy. Zobacz, jakie to łatwe.

Sprawdź
icon

Kalkulator VAT

Kalkulator VAT online to wygodny sposób na obliczenie wartości z brutto na netto oraz z netto na brutto z uwzględnieniem stawki VAT. Wystarczy podać kwotę, a także wybrać jedną z sześciu obowiązujących w Polsce stawek podatku, aby poznać wskazanie kalkulatora. Wszystko to wygodnie i w zaledwie kilka sekund. Sprawdź!

Sprawdź
real_estate_agent

Kalkulator kredytowy - hipoteczny

Kalkulator kredytowy rat stałych to szybki i wygodny sposób na to, aby sprawdzić, ile wyniesie rata kredytu hipotecznego. Zaprezentowany kalkulator to łatwość obsługi oraz szybki wynik, który pomoże podjąć decyzję w sprawie kredytu. Nie czekaj, sam sprawdź!

Sprawdź
savings

Kalkulator odsetek ustawowych

Kalkulator odsetek ustawowych to narzędzie online, które służy do obliczania wysokości odsetek ustawowych, czyli oprocentowania, które stosowane jest w przypadku zwłoki w płatnościach. Odsetki ustawowe są stosowane w przypadku opóźnienia w płatnościach, w przypadku gdy kredytobiorca nie spłaca swojego długu w terminie.

Sprawdź
timeline

Kalkulator scoring BIK

Kalkulator oceny punktowej BIK to szybki i wygodny sposób na sprawdzenie naszej zdolności kredytowej. Wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań, a nasz kalkulator zajmie się całą resztą. Sprawdź już teraz!

Sprawdź
payments

Kalkulator kredytowy - gotówkowy

Kalkulator kredytowy - gotówkowy to szybki i wygodny sposób na to, aby sprawdzić, jaki będzie finalny koszt finansowania, które otrzymamy od banku.

Sprawdź

Nie znalazłeś tego co potrzebujesz, napisz może pomożemy!

Najnowsze wpisy na blogu

Kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, promocje bankowe, karty kredytowe to produkty, na których znamy się najlepiej, dowiedz się więcej czytając codziennie naszego bloga.

27 maja 2022

Sytuacja osób spłacających zobowiązania kredytowe w roku 2022 nie należy do najłatwiejszych. Rosnące stopy procentowe powodują,…

23 maja 2022

Opóźnienia w spłacie pożyczek mogą wywołać szereg negatywnych konsekwencji. Sytuacja ta staje się problematyczna, zwłaszcza kiedy…

16 maja 2022

Brak spłaty bieżących zadłużeń może spowodować duże trudności z zaciąganiem nowych zobowiązań. Ma to szczególne znaczenie…