Kiedy przelew

  • Łatwo i prosto bez wychodzenia z domu
  • Darmowa usługa
  • Przez telefon i internet
  • Wysoka przyznawalność
Ile chcesz pożyczyć?
-
+
Na jak długo?
mies.
-
+

Pożyczki od 91 dni do 120 miesięcy | Maks. RRSO: 178,38%

Sesje Elixir: kiedy dojdzie przelew?

Chcesz szybko upewnić się, kiedy wpłynie na konto przelew wysłany z konkretnego banku lub kiedy dotrze ten nadany przez Ciebie? Możesz sprawdzić to w zaledwie kilka sekund wpisując dane do naszego kalkulatora przelewów online, w tym godzinę wysłania oraz nazwy banków z dostępnej listy. Zobacz, jakie to łatwe.

Godzina wykonania przelewu:

Przelew wychodzący:

Przelew przychodzący:

Zobaczy inne kalkulatory

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie na rynku

Moja Pożyczka prężnie działa na rynku od roku 2017, oferując klientom dostęp do atrakcyjnych i sprawdzonych ofert pożyczek online i kredytów przez telefon. Nasz system wyszukiwania pożyczek cieszy się dużą popularnością, a to wszystko dzięki jasnym, szybkim i w pełni bezpiecznym procedurom.

Bezpieczne i przejrzyste zasady

Naszym celem jest pomoc w znalezieniu najbardziej atrakcyjnej oferty, dzięki której zaoszczędzisz czas i pieniądze. Jak to działa? Cała procedura odbywa się za pośrednictwem krótkiego formularza, który posłuży nam do poznania Twoich oczekiwań i możliwości. Warto mieć na uwadze, że korzystanie z formularza jest w pełni darmowe - od klientów nie pobieramy prowizji za przedstawienie oferty. Co więcej, zapewniamy w pełni bezpieczny proces dopasowywania pożyczki bez wykorzystywania danych wrażliwych.

Z myślą o Twoich potrzebach

Znalezienie szybkiej pożyczki online i kredytów przez telefon nigdy nie było tak proste! Jeśli zależy Ci na uzyskaniu pieniędzy na wybrany cel bez stresu i konieczności wychodzenia z domu, to koniecznie zapoznaj się z formularzem dostępnym na stronie. Po wypełnieniu ankiety, zostaną Ci przedstawione tylko realne oferty, a pieniądze mogą trafić na Twoje konto nawet tego samego dnia.

Kalkulator przelewów

Przelewy stanowią nieodłączną część naszej codzienności. Praktycznie każdy z nas miał z nimi do czynienia robiąc zakupy internetowe, regulując płatności za rachunki, czy też oczekując na przelew wynagrodzenia od pracodawcy. Możemy być zatem nie tylko nadawcą przelewu, ale również jego odbiorcą. Dlatego też wiedza na temat tego, jak księgowane są przelewy może być użyteczna w wielu sytuacjach, a kalkulator przelewów ma nam w tym pomóc.

Warto wskazać również na konkretne rodzaje przelewów. Elixir kontrolowany jest przez Krajową Izbę Rozliczeniową, która zapewnia poprawność wykonywania operacji oraz odpowiada za harmonogram rozliczeń pomiędzy bankami. W ramach sesji Elixir należności rozliczane są  od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem weekendów i świąt. Minimalny czas rozliczenia w systemie Elixir wynosi około 2 godziny, maksymalny zależy natomiast od księgowań w danym banku. Ważne jest także, że na szybkość realizacji przelewu nie ma wpływu to, czy taki przelew zostanie wykonany przez Internet, czy nadany w oddziale banku. 

Kalkulator przelewów, czyli kiedy przelew dotrze do odbiorcy?

To kiedy pieniądze wpłyną na konto uzależnione jest od rodzaju przelewu, który został zlecony oraz księgowań w danym banku. Informacja ta może być przydatna, jeżeli zależy nam na tym, żeby jak najszybciej otrzymać pieniądze. Oczekiwanie na wpływ będzie dla nas bardziej komfortowe, a wiedza na temat tego, kiedy przelew pozwoli lepiej zaplanować wydatki.

Wiedza ta będzie przydatna jednak nie tylko w sytuacji, gdy oczekujemy na przelew, ale także wtedy, gdy mamy zaległą fakturę i zależy nam na tym, aby pieniądze dotarły na konto jak najszybciej. Za pomocą udostępnionego narzędzia w łatwy sposób określimy bowiem, w jakim momencie taka zaległość zostanie uregulowana.

Jak działa kalkulator przelewów?

Przedstawiony przez nas kalkulator przelewów w łatwy sposób obliczy za nas, kiedy środki pojawią się na rachunku bankowym. Jak go wypełnić?

Kalkulator przelewów w ciągu kilku sekund w precyzyjny sposób wskaże, kiedy dotrze dany przelew, czy pieniądze pojawią się tego samego dnia na rachunku oraz to, czy zostaną zaksięgowane w dniu następnym. Jest to aktualnie najszybszy sposób sprawdzenia księgowań przelewów i obliczając w ten sposób kiedy przelew dotrze, możemy uniknąć wielu stresujących sytuacji.

Sprawdź także nasz wygodny kalkulator VAT, pozwalający na wygodne obliczenie wartości brutto i netto.

 

 

Sprawdź nasze kalkulatory i narzędzia

icon

Kalkulator walutowy

Kalkulator walut online to szybki i wygodny sposób na to, aby sprawdzić, jaka będzie wartość jednej waluty wyrażona w innej dostępnej na naszej liście. Zaprezentowany konwerter to łatwość obsługi oraz gwarancja, że uzyskana kwota będzie wiarygodna, zgodna ze wskazaniami NBP. Sprawdź już teraz!

Sprawdź
icon

Kalkulator czasów przelewów

Chcesz szybko upewnić się, kiedy wpłynie na konto przelew wysłany z konkretnego banku lub kiedy dotrze ten nadany przez Ciebie? Możesz sprawdzić to w zaledwie kilka sekund wpisując dane do naszego kalkulatora przelewów online, w tym godzinę wysłania oraz nazwy banków z dostępnej listy. Zobacz, jakie to łatwe.

Sprawdź
icon

Kalkulator VAT

Kalkulator VAT online to wygodny sposób na obliczenie wartości z brutto na netto oraz z netto na brutto z uwzględnieniem stawki VAT. Wystarczy podać kwotę, a także wybrać jedną z sześciu obowiązujących w Polsce stawek podatku, aby poznać wskazanie kalkulatora. Wszystko to wygodnie i w zaledwie kilka sekund. Sprawdź!

Sprawdź
real_estate_agent

Kalkulator kredytowy - hipoteczny

Kalkulator kredytowy rat stałych to szybki i wygodny sposób na to, aby sprawdzić, ile wyniesie rata kredytu hipotecznego. Zaprezentowany kalkulator to łatwość obsługi oraz szybki wynik, który pomoże podjąć decyzję w sprawie kredytu. Nie czekaj, sam sprawdź!

Sprawdź
savings

Kalkulator odsetek ustawowych

Kalkulator odsetek ustawowych to narzędzie online, które służy do obliczania wysokości odsetek ustawowych, czyli oprocentowania, które stosowane jest w przypadku zwłoki w płatnościach. Odsetki ustawowe są stosowane w przypadku opóźnienia w płatnościach, w przypadku gdy kredytobiorca nie spłaca swojego długu w terminie.

Sprawdź
timeline

Kalkulator scoring BIK

Kalkulator oceny punktowej BIK to szybki i wygodny sposób na sprawdzenie naszej zdolności kredytowej. Wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań, a nasz kalkulator zajmie się całą resztą. Sprawdź już teraz!

Sprawdź
payments

Kalkulator kredytowy - gotówkowy

Kalkulator kredytowy - gotówkowy to szybki i wygodny sposób na to, aby sprawdzić, jaki będzie finalny koszt finansowania, które otrzymamy od banku.

Sprawdź

Nie znalazłeś tego co potrzebujesz, napisz może pomożemy!

Najnowsze wpisy na blogu

Kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, promocje bankowe, karty kredytowe to produkty, na których znamy się najlepiej, dowiedz się więcej czytając codziennie naszego bloga.

27 maja 2022

Sytuacja osób spłacających zobowiązania kredytowe w roku 2022 nie należy do najłatwiejszych. Rosnące stopy procentowe powodują,…

23 maja 2022

Opóźnienia w spłacie pożyczek mogą wywołać szereg negatywnych konsekwencji. Sytuacja ta staje się problematyczna, zwłaszcza kiedy…

16 maja 2022

Brak spłaty bieżących zadłużeń może spowodować duże trudności z zaciąganiem nowych zobowiązań. Ma to szczególne znaczenie…