Kredyty gotówkowe

  • Łatwo i prosto bez wychodzenia z domu
  • Darmowa usługa
  • Przez telefon i internet
  • Wysoka przyznawalność
Ile chcesz pożyczyć?

Na jaki okres?
mies.

Pożyczki od 91 dni do 36 miesięcy | Maks. RRSO: 178,38%

Sortuj według:

Kwota pożyczki:

1000 zł - 160000 zł

Okres pożyczki:

12 - 120 mies.

Wypłata:

24 min.

Darmowa pożyczka:

Nie

Opinie ekspertów:

starstarstarstarstar

4.8

Np.: RRSO 6,23%. Kwota 47880 zł na 119 miesięcy. Suma do spłaty: 63806,99 zł. Maks. RRSO: 6,23%

Kwota pożyczki:

500 zł - 30000 zł

Okres pożyczki:

3 - 60 mies.

Wypłata:

24 min.

Darmowa pożyczka:

Nie

Opinie ekspertów:

starstarstarstarstar

4.6

Np.: RRSO 13,53%. Kwota 10000 zł na 48 miesięcy. Suma do spłaty: 12819,46 zł. Maks. RRSO: 103,44%

Kwota pożyczki:

1500 zł - 200000 zł

Okres pożyczki:

2 - 24 mies.

Wypłata:

24 min.

Darmowa pożyczka:

Nie

Opinie ekspertów:

starstarstarstarstar

4.7

Np.: RRSO 7,45%. Kwota 7100 zł na 105 miesięce. Suma do spłaty: 7645,32 zł. Maks. RRSO: 7,45%

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie na rynku

Moja Pożyczka prężnie działa na rynku od roku 2017, oferując klientom dostęp do atrakcyjnych i sprawdzonych ofert pożyczek online i kredytów przez telefon. Nasz system wyszukiwania pożyczek cieszy się dużą popularnością, a to wszystko dzięki jasnym, szybkim i w pełni bezpiecznym procedurom.

Bezpieczne i przejrzyste zasady

Naszym celem jest pomoc w znalezieniu najbardziej atrakcyjnej oferty, dzięki której zaoszczędzisz czas i pieniądze. Jak to działa? Cała procedura odbywa się za pośrednictwem krótkiego formularza, który posłuży nam do poznania Twoich oczekiwań i możliwości. Warto mieć na uwadze, że korzystanie z formularza jest w pełni darmowe - od klientów nie pobieramy prowizji za przedstawienie oferty. Co więcej, zapewniamy w pełni bezpieczny proces dopasowywania pożyczki bez wykorzystywania danych wrażliwych.

Z myślą o Twoich potrzebach

Znalezienie szybkiej pożyczki online i kredytów przez telefon nigdy nie było tak proste! Jeśli zależy Ci na uzyskaniu pieniędzy na wybrany cel bez stresu i konieczności wychodzenia z domu, to koniecznie zapoznaj się z formularzem dostępnym na stronie. Po wypełnieniu ankiety, zostaną Ci przedstawione tylko realne oferty, a pieniądze mogą trafić na Twoje konto nawet tego samego dnia.

Kredyty gotówkowe

Oferta kredytów gotówkowych dostępna jest tylko w bankach i SKOK-ach Uregulowania prawne zawarte są w ustawie Prawo Bankowe. Jest to inaczej pisemna umowa pomiędzy bankiem a klientem w ramach, której kredytodawca udostępnia nam określoną sumę pieniędzy. Różnica pomiędzy pożyczką jest taka, że kredyt ma jasno określony cel, czyli środków nie możemy wydać dowolnie. Procedura przyznawania kredytu trwa zdecydowanie dłużej i jest bardziej skomplikowana. Bardzo często do wydania decyzji kredytowej potrzebujemy dostarczyć dokumenty dochodowe, do których przykładowo w przypadku umowy o pracę należą: zaświadczenie o zatrudnieniu za okres 3 ostatnich miesięcy lub wyciąg bankowy potwierdzający wpływ wynagrodzenia. A w przypadku prowadzonej działalności gospodarczej będą to: PIT za ubiegły rok, KPiR.

Jak starać się o kredyt gotówkowy?

Po pierwsze musisz mieć zdolność kredytową, aby bank udzielił Ci kredytu. Ocena tej zdolności jest jednym z elementów procesu przyznawania kredytu gotówkowego. Obejmuje analizę naszej sytuacji finansowej (sprawdza dochody, koszty utrzymania), a także weryfikuje nasze aktualne zadłużenia. Kredytodawca zweryfikuje również nasz: stan cywilny, miejsce zamieszkania i liczbę osób na utrzymaniu.

Po drugie bank dokona oceny naszej wiarygodności kredytowej. Do sprawdzenia naszej historii posłuży raport z Biura Informacji Kredytowej, w którym podane są zarówno pozytywne informacje na temat spłacanych przez nas zobowiązań, jak również te negatywne, czyli zadłużenia powyżej 30 dni. W raporcie BIK podany jest również nasz scoring w formie punktacji. Scoring określa naszą rzetelność w spłacaniu zobowiązań. Ogólna zasada jest taka, że im ta ocena jest wyższa, tym większa szansa, że spłacimy kredyt gotówkowy w terminie i tym łatwiej będzie nam go otrzymać.

Kredyt gotówkowy a miesięczna rata

Decydując się na rozwiązanie w postaci kredytu gotówkowego przez internet, należy pamiętać o dobraniu miesięcznej raty tak, aby nie obciążać zbyt bardzo domowego budżetu. Oferty banków możemy porównać również na podstawie prowizji za udzielenie kredytu. Im niższa prowizja tym niższe koszty. Zdarzają się oferty bez prowizji, ale najczęściej jest ona po prostu kredytowana i doliczana do kosztów miesięcznej raty.

Najnowsze wpisy na blogu

Kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, promocje bankowe, karty kredytowe to produkty, na których znamy się najlepiej, dowiedz się więcej czytając codziennie naszego bloga.

Instantor
23 września 2021

Jedną z podstawowych zachęt, za pomocą której pożyczkodawcy chcą zachęcić klienta do skorzystania z ich usług…

Przychód a dochód
20 września 2021

Potoczna wiedza na temat różnic między przychodem a dochodem często odbiega od podstawowej wiedzy ekonomicznej, co…

Pożyczka bez konta bankowego na czek GIRO
17 września 2021

Chcesz skorzystać z pożyczki, a nie masz konta bankowego lub konto zajęte jest przez komornika? Rozwiązaniem…