Kredyty

  • Łatwo i prosto bez wychodzenia z domu
  • Darmowa usługa
  • Przez telefon i internet
  • Wysoka przyznawalność
Ile chcesz pożyczyć?

Na jaki okres?
mies.

Pożyczki od 91 dni do 36 miesięcy | Maks. RRSO: 178,38%

Sortuj według:

Kwota pożyczki:

1000 zł - 160000 zł

Okres pożyczki:

12 - 120 mies.

Wypłata:

24 min.

Darmowa pożyczka:

Nie

Opinie ekspertów:

starstarstarstarstar

4.8

Np.: RRSO 6,23%. Kwota 47880 zł na 119 miesięcy. Suma do spłaty: 63806,99 zł. Maks. RRSO: 6,23%

Kwota pożyczki:

500 zł - 30000 zł

Okres pożyczki:

3 - 60 mies.

Wypłata:

24 min.

Darmowa pożyczka:

Nie

Opinie ekspertów:

starstarstarstarstar

4.6

Np.: RRSO 13,53%. Kwota 10000 zł na 48 miesięcy. Suma do spłaty: 12819,46 zł. Maks. RRSO: 103,44%

Kwota pożyczki:

1500 zł - 200000 zł

Okres pożyczki:

2 - 24 mies.

Wypłata:

24 min.

Darmowa pożyczka:

Nie

Opinie ekspertów:

starstarstarstarstar

4.7

Np.: RRSO 7,45%. Kwota 7100 zł na 105 miesięce. Suma do spłaty: 7645,32 zł. Maks. RRSO: 7,45%

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie na rynku

Moja Pożyczka prężnie działa na rynku od roku 2017, oferując klientom dostęp do atrakcyjnych i sprawdzonych ofert pożyczek online i kredytów przez telefon. Nasz system wyszukiwania pożyczek cieszy się dużą popularnością, a to wszystko dzięki jasnym, szybkim i w pełni bezpiecznym procedurom.

Bezpieczne i przejrzyste zasady

Naszym celem jest pomoc w znalezieniu najbardziej atrakcyjnej oferty, dzięki której zaoszczędzisz czas i pieniądze. Jak to działa? Cała procedura odbywa się za pośrednictwem krótkiego formularza, który posłuży nam do poznania Twoich oczekiwań i możliwości. Warto mieć na uwadze, że korzystanie z formularza jest w pełni darmowe - od klientów nie pobieramy prowizji za przedstawienie oferty. Co więcej, zapewniamy w pełni bezpieczny proces dopasowywania pożyczki bez wykorzystywania danych wrażliwych.

Z myślą o Twoich potrzebach

Znalezienie szybkiej pożyczki online i kredytów przez telefon nigdy nie było tak proste! Jeśli zależy Ci na uzyskaniu pieniędzy na wybrany cel bez stresu i konieczności wychodzenia z domu, to koniecznie zapoznaj się z formularzem dostępnym na stronie. Po wypełnieniu ankiety, zostaną Ci przedstawione tylko realne oferty, a pieniądze mogą trafić na Twoje konto nawet tego samego dnia.

Kredyty

Mimo, że pojęcie kredytu często używamy zamiennie z pożyczką, to nie są one tożsame. To dwa różne rozwiązania, dzięki którym możliwe jest otrzymanie dodatkowych środków. Podstawową różnicę stanowi strona udzielająca, którą w przypadku kredytu jest zawsze bank lub SKOK. Natomiast uzyskanie pożyczki możliwe jest również od firm pożyczkowych, a nawet osób fizycznych. Forma umowy w przypadku kredytu jest zawsze pisemna, pożyczka natomiast dopuszcza możliwość formy ustnej jeżeli nie przekracza kwoty 1000 zł. Pożyczka może być darmowa, czyli do oddania mamy dokładnie taką samą kwotę, jaką pożyczyliśmy, a w przypadku kredytu oddajemy zawsze kapitał powiększony o dodatkową prowizję (o ile taka prowizja była pobrana) oraz odsetki.

Jakie są rodzaje kredytów?

Przedmiotem umowy kredytu są zawsze środki pieniężne, a termin zwrotu określony jest dokładnie w umowie. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów kredytu. Oprócz najbardziej popularnych kredytów gotówkowych mamy również kredyty: hipoteczne, konsolidacyjne, obrotowe lub inwestycyjne. To jaki będzie dla nas nas najbardziej odpowiedni uzależniony jest od tego na jaki cel chcemy przeznaczyć środki.

Podstawowym kosztem kredytu jest: oprocentowanie, wysokość prowizji za udzielenie kredytu, a także to czy do zabezpieczenia kredytu wymagane jest dodatkowe ubezpieczenie. Na koszt kredytu ma również wpływ okres kredytowania, im dłuższy tym koszty będą wyższe oraz rodzaj rat (malejące lub stałe).

Jak uzyskać kredyt?

Aby uzyskać kredyt musimy spełnić kilka warunków, z których jednym z najważniejszych jest posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej. To kluczowy element na podstawie, którego bank podejmuje decyzję o tym, czy taki kredyt otrzymamy. Na zdolność kredytową ma wpływ m. in. wysokość naszych dochodów, wiek, liczba osób na utrzymaniu. Bank weryfikuje również naszą historię kredytową w podstawowych bazach dłużników tj. BIK, BIG czy KRD. Negatywne wpisy przekreślają szansę na pozytywną decyzję w sprawie kredytu. Należy pamiętać jednak, że BIK gromadzi również pozytywne informacje na temat spłaty naszych zobowiązań, więc jeżeli w przeszłości lub obecnie spłacamy kredyt regularnie, bez opóźnień, to będzie nam łatwiej uzyskać kolejny kredyt.

Najnowsze wpisy na blogu

Kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, promocje bankowe, karty kredytowe to produkty, na których znamy się najlepiej, dowiedz się więcej czytając codziennie naszego bloga.

Instantor
23 września 2021

Jedną z podstawowych zachęt, za pomocą której pożyczkodawcy chcą zachęcić klienta do skorzystania z ich usług…

Przychód a dochód
20 września 2021

Potoczna wiedza na temat różnic między przychodem a dochodem często odbiega od podstawowej wiedzy ekonomicznej, co…

Pożyczka bez konta bankowego na czek GIRO
17 września 2021

Chcesz skorzystać z pożyczki, a nie masz konta bankowego lub konto zajęte jest przez komornika? Rozwiązaniem…