Kalkulator oceny punktowej BIK

  • Łatwo i prosto bez wychodzenia z domu
  • Darmowa usługa
  • Przez telefon i internet
  • Wysoka przyznawalność
Ile chcesz pożyczyć?
-
+
Na jak długo?
mies.
-
+

Pożyczki od 91 dni do 36 miesięcy | Maks. RRSO: 178,38%

Kalkulator oceny punktowej BIK

Kalkulator oceny punktowej BIK to szybki i wygodny sposób na sprawdzenie naszej zdolności kredytowej. Wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań, a nasz kalkulator zajmie się całą resztą. Sprawdź już teraz!

Czy posiadasz opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych - więcej niż 30 dni?

Czy często zdaża Ci się posiadać zaległości w spłacie zobowiązań?

Czy posiadasz postępowania windykacyjne i/lub egzekucyjne?

Czy często wykorzystujesz maksymalne limity na karcie kredytowej lub rachunku?

Czy posiadasz dużą liczbe zapytań o kredyt w wielu instytucjach finansowych w krótkim czasie (mówimy tu o zbyt dużej aktywność kredytowej, a nie poszukiwaniu najlepszej oferty na rynku)?

Czy często odrzucane są twoje wnioski o kredyt przez banki i/lub instytucje pożyczkowe?

Czy poręczasz kredyty lub inne zobowiązania innym osobom?

Libcza zaciągniętych zobowiązań (kredytów, pożyczek, limitu na koncie lub karty kredytowe)?

* Wynik uzyskany może się różnić, od wyniku obliczonego przez Biuro Informacji Kredytowej.

Zobaczy inne kalkulatory

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie na rynku

Moja Pożyczka prężnie działa na rynku od roku 2017, oferując klientom dostęp do atrakcyjnych i sprawdzonych ofert pożyczek online i kredytów przez telefon. Nasz system wyszukiwania pożyczek cieszy się dużą popularnością, a to wszystko dzięki jasnym, szybkim i w pełni bezpiecznym procedurom.

Bezpieczne i przejrzyste zasady

Naszym celem jest pomoc w znalezieniu najbardziej atrakcyjnej oferty, dzięki której zaoszczędzisz czas i pieniądze. Jak to działa? Cała procedura odbywa się za pośrednictwem krótkiego formularza, który posłuży nam do poznania Twoich oczekiwań i możliwości. Warto mieć na uwadze, że korzystanie z formularza jest w pełni darmowe - od klientów nie pobieramy prowizji za przedstawienie oferty. Co więcej, zapewniamy w pełni bezpieczny proces dopasowywania pożyczki bez wykorzystywania danych wrażliwych.

Z myślą o Twoich potrzebach

Znalezienie szybkiej pożyczki online i kredytów przez telefon nigdy nie było tak proste! Jeśli zależy Ci na uzyskaniu pieniędzy na wybrany cel bez stresu i konieczności wychodzenia z domu, to koniecznie zapoznaj się z formularzem dostępnym na stronie. Po wypełnieniu ankiety, zostaną Ci przedstawione tylko realne oferty, a pieniądze mogą trafić na Twoje konto nawet tego samego dnia.

Kalkulator oceny punktowej BIK – czym jest?

Kalkulator oceny punktowej BIK, czyli inaczej kalkulator zdolności kredytowej to narzędzie, które w wygodny sposób sprawdzi, jaką mamy szansę na zdobycie pożądanego przez nas kredytu. Przygotowany przez nas kalkulator, bazuje na wymaganiach większości polskich banków.

Ocena punktowa (ang. scoring), pozwala ocenić wiarygodność każdego klienta, który stara się o kredyt lub pożyczkę. Biuro Informacji Finansowej może pozytywnie, lub negatywnie ocenić potencjalnego klienta banku na podstawie jego wcześniejszych zadłużeń oraz porównania do innych kredytobiorców. Bank oraz firma pożyczkowa znacznie obniża ryzyko kredytowe w ten sposób.

Jak obliczyć zdolność kredytową?

Prawidłowy wynik swojej zdolności kredytowej, jest zależny od wielu czynników. Inaczej trzeba podejść, gdy potrzebny jest nam kalkulator zdolności kredytowej dla kredytu hipotecznego, a inaczej, gdy chcemy poznać maksymalną kwotę kredytu gotówkowego, jaki jest nam w stanie udzielić bank.

Najdokładniejszą ocenę otrzymamy, gdy złożymy wniosek o pożyczkę lub kredyt w instytucji finansowej. Wysyłanie kilku zapytań nie jest dobrym pomysłem. Nie jesteśmy pewni  jaki wynik otrzymalibyśmy w innym banku. Na szczęście mamy na to prosty sposób. Wystarczy nam przybliżony szacunek zdolności kredytowej, abyśmy sami mogli zadecydować czy warto składać wniosek o pożyczkę.

Jak poprawić zdolność kredytową?

Czy jesteśmy w stanie poprawić naszą zdolność kredytową? Oczywiście! Oto parę dobrych opcji:

Kiedy warto skorzystać z kalkulatora oceny punktowej BIK?

Z kalkulatora oceny punktowej warto korzystać przede wszystkim, kiedy nie jesteśmy pewni czy będziemy mieli przyznany kredyt lub pożyczkę. Jeśli często maksymalnie wykorzystujesz środki na karcie kredytowej i przyznane limity kredytowe, to takie zachowanie oceniane jest jako bardziej ryzykowne. Limity obniżają Twój scoring, dopóki ich nie spłacisz. Umiarkowane wykorzystanie limitów wpływa pozytywnie na ocenę punktową. Przed podjęciem tak ważnej decyzji jaką jest wnioskowanie o kredyt lub pożyczkę, można na własną rękę przy pomocy naszego kalkulatora, ocenić czy jest się gotów na złożenie wniosku.

Sprawdź nasze kalkulatory i narzędzia

icon

Kalkulator walutowy

Kalkulator walut online to szybki i wygodny sposób na to, aby sprawdzić, jaka będzie wartość jednej waluty wyrażona w innej dostępnej na naszej liście. Zaprezentowany konwerter to łatwość obsługi oraz gwarancja, że uzyskana kwota będzie wiarygodna, zgodna ze wskazaniami NBP. Sprawdź już teraz!

Sprawdź
icon

Kalkulator czasów przelewów

Chcesz szybko upewnić się, kiedy wpłynie na konto przelew wysłany z konkretnego banku lub kiedy dotrze ten nadany przez Ciebie? Możesz sprawdzić to w zaledwie kilka sekund wpisując dane do naszego kalkulatora przelewów online, w tym godzinę wysłania oraz nazwy banków z dostępnej listy. Zobacz, jakie to łatwe.

Sprawdź
icon

Kalkulator VAT

Kalkulator VAT online to wygodny sposób na obliczenie wartości z brutto na netto oraz z netto na brutto z uwzględnieniem stawki VAT. Wystarczy podać kwotę, a także wybrać jedną z sześciu obowiązujących w Polsce stawek podatku, aby poznać wskazanie kalkulatora. Wszystko to wygodnie i w zaledwie kilka sekund. Sprawdź!

Sprawdź
real_estate_agent

Kalkulator kredytowy - hipoteczny

Kalkulator kredytowy rat stałych to szybki i wygodny sposób na to, aby sprawdzić, ile wyniesie rata kredytu hipotecznego. Zaprezentowany kalkulator to łatwość obsługi oraz szybki wynik, który pomoże podjąć decyzję w sprawie kredytu. Nie czekaj, sam sprawdź!

Sprawdź
savings

Kalkulator odsetek ustawowych

Kalkulator odsetek ustawowych to szybki i wygodny sposób na to, aby sprawdzić, jaka będzie wartość odszkodowaniu otrzymanego od banku w przypadku wcześniejszej spłaty zobowiązania. Zaprezentowany konwerter to łatwość obsługi oraz gwarancja, że uzyskana kwota będzie wiarygodna, zgodna ze wskazaniami NBP. Sprawdź już teraz!

Sprawdź
timeline

Kalkulator scoring BIK

Kalkulator oceny punktowej BIK to szybki i wygodny sposób na sprawdzenie naszej zdolności kredytowej. Wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań, a nasz kalkulator zajmie się całą resztą. Sprawdź już teraz!

Sprawdź
payments

Kalkulator kredytowy - gotówkowy

Kalkulator kredytowy - gotówkowy

Sprawdź

Nie znalazłeś tego co potrzebujesz, napisz może pomożemy!

Najnowsze wpisy na blogu

Kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, promocje bankowe, karty kredytowe to produkty, na których znamy się najlepiej, dowiedz się więcej czytając codziennie naszego bloga.

27 maja 2022

Sytuacja osób spłacających zobowiązania kredytowe w roku 2022 nie należy do najłatwiejszych. Rosnące stopy procentowe powodują,…

23 maja 2022

Opóźnienia w spłacie pożyczek mogą wywołać szereg negatywnych konsekwencji. Sytuacja ta staje się problematyczna, zwłaszcza kiedy…

16 maja 2022

Brak spłaty bieżących zadłużeń może spowodować duże trudności z zaciąganiem nowych zobowiązań. Ma to szczególne znaczenie…