Kalkulator kredytowy – hipoteczny

  • Łatwo i prosto bez wychodzenia z domu
  • Darmowa usługa
  • Przez telefon i internet
  • Wysoka przyznawalność
Ile chcesz pożyczyć?
-
+
Na jak długo?
mies.
-
+

Pożyczki od 91 dni do 120 miesięcy | Maks. RRSO: 178,38%

Kalkulator kredytowy, hipoteczny - koszt kredytu i wysokość raty

Kalkulator kredytowy rat stałych to szybki i wygodny sposób na to, aby sprawdzić, ile wyniesie rata kredytu hipotecznego. Zaprezentowany kalkulator to łatwość obsługi oraz szybki wynik, który pomoże podjąć decyzję w sprawie kredytu. Nie czekaj, sam sprawdź!
Zobaczy inne kalkulatory

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie na rynku

Moja Pożyczka prężnie działa na rynku od roku 2017, oferując klientom dostęp do atrakcyjnych i sprawdzonych ofert pożyczek online i kredytów przez telefon. Nasz system wyszukiwania pożyczek cieszy się dużą popularnością, a to wszystko dzięki jasnym, szybkim i w pełni bezpiecznym procedurom.

Bezpieczne i przejrzyste zasady

Naszym celem jest pomoc w znalezieniu najbardziej atrakcyjnej oferty, dzięki której zaoszczędzisz czas i pieniądze. Jak to działa? Cała procedura odbywa się za pośrednictwem krótkiego formularza, który posłuży nam do poznania Twoich oczekiwań i możliwości. Warto mieć na uwadze, że korzystanie z formularza jest w pełni darmowe - od klientów nie pobieramy prowizji za przedstawienie oferty. Co więcej, zapewniamy w pełni bezpieczny proces dopasowywania pożyczki bez wykorzystywania danych wrażliwych.

Z myślą o Twoich potrzebach

Znalezienie szybkiej pożyczki online i kredytów przez telefon nigdy nie było tak proste! Jeśli zależy Ci na uzyskaniu pieniędzy na wybrany cel bez stresu i konieczności wychodzenia z domu, to koniecznie zapoznaj się z formularzem dostępnym na stronie. Po wypełnieniu ankiety, zostaną Ci przedstawione tylko realne oferty, a pieniądze mogą trafić na Twoje konto nawet tego samego dnia.

Kalkulator kredytowy rat stałych – jak działa?

Kalkulator kredytowy rat stałych to narzędzie, które w wygodny sposób pomoże nam sprawdzić, ile wyniesie rata kredytu hipotecznego. Do obliczeń potrzebne są jedynie najważniejsze parametry takie jak:

Korzystanie z takiego kalkulatora to nie tylko oszczędność czasu przy wyliczaniu stałej raty kredytu hipotecznego, ale także przede wszystkim wygoda.

Jak działa kalkulator kredytowy?

Udostępniony kalkulator kredytowy działa w bardzo prosty sposób. Do wyliczenia kwoty raty wystarczy wpisać kwotę kredytu, stawkę WIBOR od, której będzie zależało oprocentowanie, marżę banku oraz okres na jaki chcemy pożyczyć pieniądze. Następnie w ciągu kilku sekund kalkulator wyliczy nam dokładną kwotę raty kredytu stałego.

Czym jest WIBOR?

WIBOR (Warsaw Interbank Offered Rate) oznacza wysokość oprocentowania na rynku międzybankowym w Polsce. Na podstawie tej stopy banki udzielają pożyczek innym bankom. Jest to średnia arytmetyczna wielkości oprocentowania w największych bankach, przy których odrzucane są wartości skrajne. WIBOR ustalany jest codziennie, na podstawie danych podanych przez banki o godz. 11 w dni robocze.
W skrócie, WIBOR to oprocentowanie pożyczek, które banki są gotowe udzielić innym bankom. WIBOR ustalany jest na okresy czasowe dla kredytów udzielanych sobie wzajemnie przez banki. Symbol przy WIBOR odnosi się do czasu, na jaki pożyczka została udzielona (przykładowo, WIBOR 3M oznacza WIBOR 3-miesięczny).

Od czego zależy marża banku?

Marża jest zyskiem banku za udzielenie kredytu hipotecznego. Wlicza się w oprocentowanie kredytu, a jej wartość ustalana jest przez bank, jako procent od wartości kredytu. Marża kredytu hipotecznego jest stała, jednak jej wartość może ulec zmianie za porozumieniem obu stron. Przy wyborze jak wysoka będzie marża, bank bierze pod uwagę między innymi:

Kiedy warto skorzystać z kalkulatora rat kredytu stałego?

Z kalkulatora kredytowego rat stałych warto korzystać przede wszystkim, kiedy nie jesteśmy pewni czy będzie nas stać na opłacenie raty kredytu. Kredytu hipotecznego nie trzeba brać tylko na mieszkanie – coraz częściej ludzie decydują się na wzięcie kredytu na kupno działki, czy nawet remont mieszkania. Przed podjęciem tak ważnej decyzji, zalecana jest konsultacja z doradcą finansowym, ale można także na własną rękę przy pomocy naszego kalkulatora, ocenić czy jest się gotów na wzięcie kredytu hipotecznego.

Sprawdź nasze kalkulatory i narzędzia

icon

Kalkulator walutowy

Kalkulator walut online to szybki i wygodny sposób na to, aby sprawdzić, jaka będzie wartość jednej waluty wyrażona w innej dostępnej na naszej liście. Zaprezentowany konwerter to łatwość obsługi oraz gwarancja, że uzyskana kwota będzie wiarygodna, zgodna ze wskazaniami NBP. Sprawdź już teraz!

Sprawdź
icon

Kalkulator czasów przelewów

Chcesz szybko upewnić się, kiedy wpłynie na konto przelew wysłany z konkretnego banku lub kiedy dotrze ten nadany przez Ciebie? Możesz sprawdzić to w zaledwie kilka sekund wpisując dane do naszego kalkulatora przelewów online, w tym godzinę wysłania oraz nazwy banków z dostępnej listy. Zobacz, jakie to łatwe.

Sprawdź
icon

Kalkulator VAT

Kalkulator VAT online to wygodny sposób na obliczenie wartości z brutto na netto oraz z netto na brutto z uwzględnieniem stawki VAT. Wystarczy podać kwotę, a także wybrać jedną z sześciu obowiązujących w Polsce stawek podatku, aby poznać wskazanie kalkulatora. Wszystko to wygodnie i w zaledwie kilka sekund. Sprawdź!

Sprawdź
real_estate_agent

Kalkulator kredytowy - hipoteczny

Kalkulator kredytowy rat stałych to szybki i wygodny sposób na to, aby sprawdzić, ile wyniesie rata kredytu hipotecznego. Zaprezentowany kalkulator to łatwość obsługi oraz szybki wynik, który pomoże podjąć decyzję w sprawie kredytu. Nie czekaj, sam sprawdź!

Sprawdź
savings

Kalkulator odsetek ustawowych

Kalkulator odsetek ustawowych to narzędzie online, które służy do obliczania wysokości odsetek ustawowych, czyli oprocentowania, które stosowane jest w przypadku zwłoki w płatnościach. Odsetki ustawowe są stosowane w przypadku opóźnienia w płatnościach, w przypadku gdy kredytobiorca nie spłaca swojego długu w terminie.

Sprawdź
timeline

Kalkulator scoring BIK

Kalkulator oceny punktowej BIK to szybki i wygodny sposób na sprawdzenie naszej zdolności kredytowej. Wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań, a nasz kalkulator zajmie się całą resztą. Sprawdź już teraz!

Sprawdź
payments

Kalkulator kredytowy - gotówkowy

Kalkulator kredytowy - gotówkowy to szybki i wygodny sposób na to, aby sprawdzić, jaki będzie finalny koszt finansowania, które otrzymamy od banku.

Sprawdź

Nie znalazłeś tego co potrzebujesz, napisz może pomożemy!

Najnowsze wpisy na blogu

Kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, promocje bankowe, karty kredytowe to produkty, na których znamy się najlepiej, dowiedz się więcej czytając codziennie naszego bloga.

27 maja 2022

Sytuacja osób spłacających zobowiązania kredytowe w roku 2022 nie należy do najłatwiejszych. Rosnące stopy procentowe powodują,…

23 maja 2022

Opóźnienia w spłacie pożyczek mogą wywołać szereg negatywnych konsekwencji. Sytuacja ta staje się problematyczna, zwłaszcza kiedy…

16 maja 2022

Brak spłaty bieżących zadłużeń może spowodować duże trudności z zaciąganiem nowych zobowiązań. Ma to szczególne znaczenie…