W jakim banku dostanę kredyt ze złym bikiem?

kredyt ze złym bikiem

Negatywne wpisy w bazach dłużników mogą blokować dostęp do wielu rozwiązań finansowych dostępnych na rynku. Nie ma zatem nic zaskakującego w tym, że coraz więcej zapytań pojawia się właśnie o możliwość uzyskania kredytu ze złym bikiem. Sprawdź, czy bank udzieli kredytu bez BIK i jakie są inne dostępne rozwiązania.

Kredyt ze złym bikiem – na czym polega?

BIK to jedno z biur informacji gospodarczej, którego zadaniem jest zbieranie, przechowywanie oraz przetwarzanie informacji na temat zobowiązań kredytowych konsumentów. Informacje te pochodzą od wszystkich banków i niektórych firm pozabankowych współpracujących z bikiem. O złym biku mówimy wtedy, kiedy mamy opóźnienia w spłacie naszych zobowiązań. Jest to o tyle istotne, że nawet jeżeli zobowiązanie zostanie przez nas uregulowane, to informacja o opóźnieniach przetwarzana jest przez 5 lat. Kredyty ze złym bikiem to zatem rozwiązanie dla osób, które mają negatywne wpisy w bazach dłużników. Posiadają komornika na koncie lub mają niską zdolność kredytową ze względu na posiadane już zobowiązania kredytowe. 

Ile potrzebujesz?

-
+

Na jak długo?

mies.
-
+

Czy bank udzieli pożyczki ze złym bik i krd?

Instytucja finansowa, jaką jest bank, działa według ściśle określonych przepisów w zakresie badania zdolności kredytowej i wiarygodności potencjalnego klienta. Kontrolę nad wyznaczonymi zadaniami sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego. Jednym z obowiązków banku przed udzieleniem kredytu jest weryfikacja danych potencjalnego kredytobiorcy w biurach informacji gospodarczej. Każdy negatywny wpis z informacją o zaległościach sprawi, że wniosek zostanie odrzucony i klient otrzyma odmowną decyzję kredytową. Kredytu hipotecznego ze złym bikiem nie otrzymamy zatem w banku. Rozwiązaniem tej sytuacji może być oferta firm pozabankowych, w której znajdziemy pożyczki online bez bik. Uzyskanie finansowania jest możliwe dlatego, że firmy pożyczkowe nie działają według prawa bankowego, a na podstawie Kodeksu cywilnego, który daje większą swobodę podczas udzielania pożyczek. Pożyczkodawca może wziąć na siebie większe ryzyko, wydając pozytywną decyzję.

pożyczka ze złym bik i krd

Jak działają pożyczki online bez BIK?

Pożyczka bez bik i krd to realna alternatywa dla kredytu ze złym bikiem. To jedyna możliwość pozyskania dodatkowej gotówki przez osoby zadłużone. Dużym ułatwieniem jest to, że cały proces wnioskowania odbywa się online, czyli bez wychodzenia z domu. Rozwiązanie to jest dużo bardziej wygodne i pozwala zaoszczędzić czas. Do złożenia wniosku wystarczy aktualny dowód osobisty, konto bankowe i telefon komórkowy. Wnioskujący musi być osobą pełnoletnią z polskim obywatelstwem, która mieszka na terenie kraju. Cały proces uproszczony jest do minimum, więc w większości przypadków nie ma konieczności dostarczania dodatkowych dokumentów. Decyzja o przyznaniu pożyczki możliwa jest już po kilkunastu minutach od złożenia wniosku. Pożyczki online bez biku, nie gwarantują nam tego, że nasze dane nie będą sprawdzane przez firmę pożyczkową. Chociaż na rynku działają również pożyczkodawcy, którzy nie współpracują z bazami dłużników. Ważne jest jednak to, że nawet jeżeli nasze dane będą weryfikowane, to ostateczna decyzja i tak należy do firmy pożyczkowej. Każde zapytanie rozpatrywane jest indywidualnie.

Pierwsza darmowa pożyczka bez BIK

Kredyt ze złym bikiem, czyli dla osób zadłużonych lub takich, które mają opóźnienia w spłacie zobowiązań to zazwyczaj popularne chwilówki. Rozwiązania te dużo łatwiej uzyskać, ponieważ ich wysokość nie przekracza kilku tysięcy złotych. Pierwsze miejsce w rankingu chwilówek bez bik na kwiecień 2022 zdobyła oferta solcredit.pl. W ramach przedstawionego rozwiązania mamy możliwość pożyczenia od 100 do 5000 zł z terminem spłaty 3-4 miesiące. Na drugim miejscu mamy ofertę kuki.pl, gdzie możemy wnioskować o kwotę od 500 do 15 tys. zł. Czas na spłatę to 30 dni. Rozwiązania te są przeznaczone dla osób, które wiedzą, że w tak krótkim czasie odłożą gotówkę na spłatę zobowiązania. 

kredyty ze złym bikiem

Czy pożyczka bez BIK może być darmowa? Okazuje się, że tak i jest to jedna z najbardziej popularnych ofert. Sprawdź w rankingu oznaczenia darmowa pożyczka. Są to rozwiązania, w ramach których pożyczymy do 5000 zł. Proponowane są dla nowych klientów danego pożyczkodawcy, jako pierwsza pożyczka, aby w przyszłości zachęcić klienta do ponownego skorzystania z usług danej firmy. Warunkiem tego, aby pożyczka była darmowa, jest zwrot środków w ustalonym terminie w umowie. Każde przekroczenie tego czasu będzie generować dodatkowe wysokie koszty.

Pożyczki bez BIK – na co zwrócić uwagę?

Na rynku finansowym działa obecnie ponad kilkudziesięciu pożyczkodawców. Ofert jest zatem sporo i mogą się między sobą znacząco różnić. Ważne jest to, aby porównać dostępne rozwiązania. Możemy sprawdzać oferty bezpośrednio na stronach pożyczkodawcy lub skorzystać z przygotowanych rankingów online, które zestawiają najbardziej popularne kredyty ze złym bikiem. Druga opcja jest znacznie bardziej wygodna i zdecydowanie szybsza. Zwróć uwagę na całkowity koszt pożyczki i sprawdź, co w sytuacji, w której nie zwrócisz środków w terminie.

Oceń wpis

Średnia ocena 5 / 5. Oddanych głosów: 3

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pożyczka na konto
lub w gotówce?
Pożycz już teraz!
  • dotRównież bez zaświadczeń i na dowód
  • dotNawet ze złym BIK, KRD
  • dotWysoka przyznawalność
  • dotBez wychodzenia z domu
Ile chcesz pożyczyć?
-
+
Na jak długo?
mies.
-
+

Pożyczki od 91 dni do 120 miesięcy | Maks. RRSO: 178,38%

Ranking pożyczek ratalnych

1

Kwota do 30000 zł

Złóż wniosek

2

Kwota do 30000 zł

Złóż wniosek

3

Kwota do 150000 zł

Złóż wniosek

4

Kwota do 3000 zł

Złóż wniosek

5

Kwota do 150000 zł

Złóż wniosek
Ranking chwilówek

1

Kwota do 5000 zł

Złóż wniosek

2

Kwota do 10000 zł

Złóż wniosek

3

Kwota do 5000 zł

Złóż wniosek

Najnowsze wpisy na blogu

Kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, promocje bankowe, karty kredytowe to produkty, na których znamy się najlepiej, dowiedz się więcej czytając codziennie naszego bloga.

27 maja 2022

Sytuacja osób spłacających zobowiązania kredytowe w roku 2022 nie należy do najłatwiejszych. Rosnące stopy procentowe powodują,…

23 maja 2022

Opóźnienia w spłacie pożyczek mogą wywołać szereg negatywnych konsekwencji. Sytuacja ta staje się problematyczna, zwłaszcza kiedy…

16 maja 2022

Brak spłaty bieżących zadłużeń może spowodować duże trudności z zaciąganiem nowych zobowiązań. Ma to szczególne znaczenie…