Gdzie pożyczyć 20000 bez bik?

pożyczka 20000 bez bik

Pożyczka bez sprawdzania BIK to często jedyna możliwość uzyskania dodatkowego finansowania, jeżeli mieliśmy opóźnienia w spłacie zobowiązań. To również dobre rozwiązanie w przypadku niskiej zdolności kredytowej. Sprawdź, gdzie pożyczyć 20000 bez BIK oraz kto może z takiej opcji skorzystać.

Za co można trafić do rejestru BIK?

Głównym zadaniem BIK jest gromadzenie informacji o historii kredytowej klientów instytucji finansowych. Obowiązek przekazywania danych na temat naszych zobowiązań mają na pewno banki i SKOK-i. Dodatkowo z usług biura mogą korzystać również firmy pozabankowe, o ile same przekazują dane na temat swoich klientów. Ważne jest to, że BIK przetwarza zarówno pozytywne informacje na nasz temat, jak i te negatywne, czyli o opóźnieniach w spłacie. Dotyczą one nie tylko pożyczek i kredytów, ale także kart kredytowych, czy limitów w koncie. Dane tam zgromadzone mają ułatwić potencjalnemu pożyczkodawcy podjęcie decyzji odnośnie przyznania pożyczki. 

Ile potrzebujesz?

-
+

Na jak długo?

mies.
-
+

Jak sprawdzić, czy jesteśmy wpisani do baz?

Posiadanie pozytywnej historii kredytowej to najbardziej pożądana sytuacja. Potwierdza fakt, że regularnie spłacamy zobowiązania, co z kolei może przyczynić się do uzyskania korzystniejszych warunków w przyszłości. Inaczej wygląda sytuacja w przypadku negatywnych wpisów, które mogą znacznie utrudniać zaciąganie kolejnych zobowiązań. Informacje te przetwarzane są aż 5 lat od momentu uregulowania zadłużenia. Każda osoba ma prawo sprawdzić, czy widnieje w rejestrze BIK, jako dłużnik. Pojedynczy raport BIK kosztuje 39 zł. Aby go pobrać, należy:

  • wypełnić formularz udostępniony na stronie BIK. Potrzebne dane to: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, numer dowodu osobistego, telefon komórkowy, adres e-mail oraz PESEL),
  • potwierdzić tożsamość za pomocą przelewu weryfikującego z własnego konta bankowego,
  • odebrać e-mail z linkiem aktywującym oraz sms z kodem weryfikującym, aby ustanowić hasło do logowania.
pożyczka 20000 bez zaświadczeń

Czy pożyczka bez BIK jest możliwa?

Kredyt 20000 bez zaświadczeń jest możliwy tylko w instytucjach pozabankowych, które nie współpracują z biurem. W przypadku banku nie ma takiej możliwości. BIK sprawdzany jest zawsze, a negatywne wpisy wiążą się z otrzymaniem decyzji odmownej odnośnie udzielenia pożyczki. Firmy pożyczkowe nawet jeżeli współpracują z bik i otrzymają negatywne dane na nasz temat, to mogą podjąć indywidualną decyzję po przeanalizowaniu naszej sytuacji. Nie jest to zatem równoznaczne z odrzuceniem wniosku.

Kto może skorzystać z pożyczki bez BIK?

Pożyczki do 20000 bez bik to rozwiązanie przeznaczone głównie dla osób zadłużonych, które mają niewystarczającą zdolność kredytową, aby dodatkową gotówkę otrzymać w banku. To tak naprawdę jedyna opcja dla osób z negatywnymi wpisami w bazach dłużników, czyli takich, które mają niską punktację w BIK. Pożyczka 20000 zł bez bik to coś, o co mogą starać się również osoby z komornikiem na koncie. Ostateczna decyzja o przyznaniu zawsze będzie należeć do pożyczkodawcy. Złożenie wniosku jest bezpłatne i jest to jedyna możliwość, aby przekonać się, czy mamy szansę na otrzymanie pożyczki. Rozwiązania te są przeznaczone dla pełnoletnich obywateli Polski, którzy mają miejsce zamieszkania na terenie kraju. Niezbędne będzie również posiadanie konta osobistego, telefonu komórkowego oraz adresu e-mail.

kredyt 20000 bez zaświadczeń

Jakie są zalety i wady pożyczek 20000 bez bik?

Zaletą pożyczki do 20000 bez bik jest przede wszystkim to, że są dostępne dla osób, które znajdują się w trudnej sytuacji finansowej. Sam proces składania wniosku jest również na tyle prosty, że poradzą sobie z nim nawet osoby, które nie są biegłe w obsłudze komputera. Wszystko odbywa się online, dzięki czemu oszczędzamy czas. Uzyskanie decyzji możliwe jest w ciągu kilkunastu minut, dlatego w łatwy sposób możemy sprawdzić, czy mamy możliwość skorzystania z dodatkowej gotówki. Wadą rozwiązań może być ich duża dostępność, co stanowi spore zagrożenie dla osób, które nie kontrolują własnych finansów. Konsekwencją może być wpadnięcie w spiralę długów, co powoduje szereg negatywnych skutków. Ważne jest zatem to, aby każda decyzja o kolejnym zobowiązaniu w przypadku osób zadłużonych, była naprawdę przemyślana.

Pożyczka 20000 bez zaświadczeń – gdzie pożyczyć?

Mówiąc o pożyczce bez BIK najczęściej mamy na myśli popularne chwilówki na niskie kwoty. Co jednak w sytuacji, w której potrzebujemy więcej? Gdzie pożyczyć 20000 bez BIK?

Dobrą informacją jest to, że firmy pożyczkowe proponują nam również rozwiązania na wyższe kwoty. W naszym rankingu pożyczek na raty bez bik najbardziej popularnym rozwiązaniem jest pożyczka Provident. W ramach oferty możemy zawnioskować o kwotę od 300 do właśnie 20000 zł. Jest to dobra informacja dla osób, które do zrealizowania celu potrzebują pożyczyć więcej. Okres spłaty pożyczki możemy rozłożyć na maksymalnie 48 miesięcy, czyli aż na 4 lata. Dzięki temu mamy możliwość obniżenia miesięcznej raty. Pamiętajmy jednak, że im dłużej spłacamy dane zobowiązanie, tym wyższe koszty poniesiemy w związku z korzystaniem pożyczki. Co nie zmienia faktu, że rata pożyczki zawsze powinna być dostosowana do możliwości naszego domowego budżetu.

Oceń wpis

Średnia ocena 3.7 / 5. Oddanych głosów: 6

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pożyczka na konto
lub w gotówce?
Pożycz już teraz!
  • dotRównież bez zaświadczeń i na dowód
  • dotNawet ze złym BIK, KRD
  • dotWysoka przyznawalność
  • dotBez wychodzenia z domu
Ile chcesz pożyczyć?
-
+
Na jak długo?
mies.
-
+

Pożyczki od 91 dni do 120 miesięcy | Maks. RRSO: 178,38%

Ranking pożyczek ratalnych

1

Kwota do 30000 zł

Złóż wniosek

2

Kwota do 30000 zł

Złóż wniosek

3

Kwota do 150000 zł

Złóż wniosek

4

Kwota do 3000 zł

Złóż wniosek

5

Kwota do 150000 zł

Złóż wniosek
Ranking chwilówek

1

Kwota do 5000 zł

Złóż wniosek

2

Kwota do 150000 zł

Złóż wniosek

3

Kwota do 10000 zł

Złóż wniosek

4

Kwota do 5000 zł

Złóż wniosek

5

Kwota do 3000 zł

Złóż wniosek

Najnowsze wpisy na blogu

Kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, promocje bankowe, karty kredytowe to produkty, na których znamy się najlepiej, dowiedz się więcej czytając codziennie naszego bloga.

27 maja 2022

Sytuacja osób spłacających zobowiązania kredytowe w roku 2022 nie należy do najłatwiejszych. Rosnące stopy procentowe powodują,…

23 maja 2022

Opóźnienia w spłacie pożyczek mogą wywołać szereg negatywnych konsekwencji. Sytuacja ta staje się problematyczna, zwłaszcza kiedy…

16 maja 2022

Brak spłaty bieżących zadłużeń może spowodować duże trudności z zaciąganiem nowych zobowiązań. Ma to szczególne znaczenie…